ZV Olympia Nieuws

Welkom op de nieuwspagina

Op deze pagina kun je de laatste nieuwsberichten vinden van onze vereniging. Voor de zwemmers, ouders/verzorgers en andere zwemfans is het altijd leuk om te lezen over de behaalde resultaten van onze zwemmers. Wedstrijdverslagen, maar ook ander leuk nieuws over onze vereniging wordt op de nieuwspagina van deze site geplaatst. Het merendeel van het nieuws wordt verzorgd door onze secretaris en commissies. Ingezonden stukken kunnen natuurlijk ook een plaatsje krijgen op deze pagina.

Daarnaast heeft Olympia een besloten Facebook pagina voor onze leden. Hier worden de wedstrijdverslagen en eventuele foto's van de wedstrijden en activiteiten geplaatst. Om toegang tot deze pagina te krijgen moet je wel lid zijn van Olympia. Stuur een bericht naar ons secretariaat of meld je aan bij facebook.

Fout

Could not load feed: http://www.knzb.nl/StippWebDLL/Resources/Handlers/RSS.ashx?rss=zwemmen

Could not load feed: http://www.knzb.nl/StippWebDLL/Resources/Handlers/RSS.ashx?rss=algemeen

Selectie, Kampioenschappen

Gelderse Winter Kampioenschappen korte baan

De afgelopen twee weekenden stonden in het teken van de GWK korte baan te Doetinchem.

16 Zwemmers van Olympia hadden zich door middel van limieten gekwalificeerd voor dit kampioenschap. Door het winterse weer 7 januari konden ze helaas dag één niet meedoen, we hadden besloten niet te gaan, veiligheid voorop. Zondags waren de wegen wel goed begaanbaar en vertrok de groep richting Doetinchem. Job van Willigen beet de spits af op de 100 vrij. Hij wist zich van een zevende naar een vierde plaats te zwemmen door onder de magische minuut te duiken.

Fantastisch begin van de dag. Rowan ging met een PR van een tiende naar een zesde plaats. Bart van Eijkelenburg steeg twee plaatsen in de ranglijst, ook voor hem een PR. Freek van Willigen dook onder de 57 seconden en werd hiermee net als zijn broer net vierde. Youri Kool sloot de rij op deze afstand en deed dit in een mooie tijd van 54.42. Britt Biemans dook het water in voor de zware 400 wissel. Haar race was goed voor een podiumplaats, brons voor Britt. Ook Romy van Alphen en Frederique Stuit kwamen uit op deze afstand. Beide verbeterden zij hun inschrijftijd, en was het goud voor Romy. Op de 200 rug was er ondanks een PR wederom die ondankbare vierde plaats voor Job. Op de 50 vrij zwommen Latascha Kilian en Felicia Emanuelson rond hun inschrijftijd. Op de 100 vlinder wist Youri Kool weer onder de minuut te zwemmen. Op de 200 vlinder zwommen Britt en Vera van Breda zich respectievelijk naar een 8ste en 13e plaats. Knappe prestatie op die toch zo zware afstand. Thijs de Geus steeg ook in de ranglijst op de 50 rug. Op deze afstand was er weer een PR voor Youri. Anika Kilian kwam uit op de 50 school. Haar tijd 36.78 was een mooi nieuw persoonlijk record voor haar. Voor Felicia werd de 50 school een bronzen race. De mannen Bart, Youri, Freek en Jasper Meij sloten deze dag af met de 4x200 vrij. Met zijn vieren zwommen zij maar liefst 8 seconden van hun inschrijftijd af. Het tweede weekend begon met een PR voor Youri op de 200 wissel. Als reserve binnen gekomen werd hij hiermee vijfde. Voor Romy was er goud op de 400 vrij. Zij en Latascha zwommen beide een mooi PR op deze afstand. Op de 200 vrij wisten Job en Bart hun tijd ook ruim te verbeteren. Voor Jasper was de race een beetje zuur want met maar 6 honderdste seconde verschil greep hij brons mis. Op de 200 school behaalde Felicia brons met een nieuw PR. Job zwom zijn zoveelste PR op de 100 school en ook Rowan behaalde een nieuw PR op deze afstand. Freek zwom op deze afstand naar zilver. Ook zilver voor Romy op de 100 rug. Op de 50 vlinder wisten Job, Rowan, Bart en Nick Alink hun tijd te verbeteren. De dag werd afgesloten met twee bronzen teams. De dames Romy, Felicia, Latascha en Frederique Stuit behaalden winst op de 4x100 wissel en Job, Bart, Jasper en Rowan deden dit op de 4x100 vrij. De laatste dag van dit kampioenschap was succesvol voor Romy, met een zilveren plak op de 200 rug en brons op de 100 vlinder. Een PR voor Job, Rowan en Freek op de 50 vrij, en goud voor Freek op deze afstand. Job nam ook nog brons mee op de 50 school met een prachtig PR. Ook Rowan en Nick behaalden een PR op deze afstand en werd Freek met een PR eerste van Gelderland. Dit, voor de zwemmers van Olympia, succesvolle kampioenschap werd met een geweldige race van de dames Felicia, Frederique, Latascha en Romy afgesloten. Op de 4x200 vrij waren zij als zesde geplaatst. Stuk voor stuk wist een zwemster een plaatsje op te schuiven wat resulteerde in een verbetering van hun tijd met maar liefst 11 seconden en een mooie zilveren plak voor de dames.

Afdrukken E-mailadres