ZV Olympia Nieuws

Welkom op de nieuwspagina

Op deze pagina kun je de laatste nieuwsberichten vinden van onze vereniging. Voor de zwemmers, ouders/verzorgers en andere zwemfans is het altijd leuk om te lezen over de behaalde resultaten van onze zwemmers. Wedstrijdverslagen, maar ook ander leuk nieuws over onze vereniging wordt op de nieuwspagina van deze site geplaatst. Het merendeel van het nieuws wordt verzorgd door onze secretaris en commissies. Ingezonden stukken kunnen natuurlijk ook een plaatsje krijgen op deze pagina.

Daarnaast heeft Olympia een besloten Facebook pagina voor onze leden. Hier worden de wedstrijdverslagen en eventuele foto's van de wedstrijden en activiteiten geplaatst. Om toegang tot deze pagina te krijgen moet je wel lid zijn van Olympia. Stuur een bericht naar ons secretariaat of meld je aan bij facebook.

Selectie

Inschrijven Limietwedstrijden

Er staan wederom een aantal limietwedstrijden op de kalender. Wil je hieraan meedoen schrijf je op tijd in.

7 februari, Amersfoort 50 mtr: inschrijfdatum 10 januari 2016

27 februari, Nijmegen 50 mtr: inschrijfdatum 1 februari 2016

13 maart, Amersfoort 50 mtr: inschrijfdatum 15 februari 2016

17 april, Doetinchem 25 mtr: inschrijfdatum 1 april 2016

30 april, Nijmegen 50 mtr: inschrijfdatum 1 april 2016

21 mei, Amersfoort 50 mtr: inschrijfdatum 1 mei 2016

 

Afdrukken E-mailadres